Bana Ne Yediğini Söyle
Hayatınızı Değiştirecek Beslenme Programı

Dr. Gillian McKeith İngiltere'de pek çok kişinin beslenme alışkanlığını değiştirdi ve inanılmaz sonuçlar elde etti. Şimdi onun mucizevi diyet sırlarını keşfetmeye ve yenilenmeye hazır olun.


Dr. Gillian McKeith İngiltere'de pek çok kişinin beslenme alışkanlığını değiştirdi ve inanılmaz sonuçlar elde etti. Şimdi onun mucizevi diyet sırlarını keşfetmeye ve yenilenmeye hazır olun.
•Besinsel zekâ testini uygulayarak beslenme alışkanlıklarınızın sizi nasıl etkilediğini görün.
• Engel olamadığınız yeme isteğinden kurtulun.
• Beslenme alışkanlıklarına bağlı gelişen diyabet gibi hastalıkları önleyin.
• Küçük değişikliklerin büyük sonuçlar yarattığını görün.
• Daha az değil, daha fazla yiyin...


Dr. McKeith'in basit önerilerine
kulak verin.
Yedi günlük hızlandırılmış program sonunda müthiş görünecek ve kendinizi olağanüstü hissedeceksiniz. Hayatınızda yapacağınız birkaç küçük değişikliğin yarattığı fark karşısında hayrete düşeceksiniz. Sağlıklı yaşamanın ne kadar kolay olduğuna inanamayacaksınız.
Deneyin ve görün...

 

Dr. Gillian McKeith, uluslararası üne sahip klinik beslenme uzmanı ve Londra'daki ünlü McKeith Kliniği'nin yönetmenidir. Kliniğine gelen kişiler arasında olimpik atletler, profesyoneller, kraliyet ailesinin fertleri ve Hollywood aktörleri vardır. 'İngiltere'nin En Büyük Beslenme Uzmanı', 'İngiltere'nin Yiyecek Gurusu' (Sunday Times Gazetesi) gibi adlarla tanınan Dr. McKeith, geçtiğimiz yıllarda Westminster'de 'Dünyanın Moralini Düzeltme Ödülü' (Uplifting The World Award) ile ödüllendirildi.
Sağlık İçin Canlı Besinler kitabının yazarı olan Dr. McKeith, uluslararası televizyon ve yazılı basında da yazarlık yapmaktadır. Dr. McKeith yıllarca Joan Rivers'ın televizyon programının sağlıklı yaşam danışmanlığını yapmıştır. 'Bu Sabah' programında 'Dr. Gillian McKeith'le Kendinizi Sonsuza Kadar Harika Hissedin' bölümünü sunan Dr. McKeith, İngiltere'deki 4. Kanal'da 'Bana Ne Yediğini Söyle' adlı televizyon dizisini hazırlamaktadır.
İskoçya'da büyüyen Gillian, bugün pek çok ülkede seminer ve dersler vermektedir. Yaşamının amacı bilgilerini paylaşmak ve insanların yaşamlarını iyileştirmektir.

www.drgillianmckeith.com
e-posta: [email protected]

Kitabın Adı Bana Ne Yediğini Söyle
Alt Başlık Hayatınızı Değiştirecek Beslenme Programı
Orijinal Adı You are What You Eat; The Plan That will Change Your Life
ISBN 9789750503863
Yayın No İletişim - 1166
Dizi Dizi Dışı
Alan Sağlık
Sayfa 224 sayfa
En 160 mm
Boy 230 mm
Ağırlık 401 gr
Perakende Satış Fiyatı 3,70 TL
Baskı 1. baskı - Haziran 2006
Yazar Dr. Gillian McKeith
Çeviren Tijen İnaltong
Editör Taciser Belge
Kapak Suat Aysu
Uygulama Suat Aysu
Düzelti Belce Ünüvar
Baskı Sena Ofset
Cilt Sena Ofset