Kargo ve İade Koşulları

Satın aldığınız ürün, belirttiğiniz teslimat adresine Yurtiçi Kargo aracılığıyla gönderilecektir.

Satın aldığınız ürünün teslimini takip eden 14 gün içerisinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.

Bu durumda iade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, cayma bildiriminizin tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde,  Yurtiçi Kargo aracılığı ile aşağıda belirttiğimiz adresimize ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Adres:
İletişim Yayıncılık Gazetecilik Basın Sanayii Ve Ticaret A.Ş.
Cumhuriyet Caddesi, No:36, 1. Kat, Daire 3, Seyhan Apartmanı, Harbiye Mahallesi, Şişli 34367, İSTANBUL
Telefon: (0212) 516 22 60
Faks:(0212) 516 12 58
E-posta: [email protected] 

İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin sevk irsaliyesi üzerindeki iade formu doldurularak; kullanılmamış, paketi açılmamış, sevk irsaliyesinin aslı ve varsa tüm tamamlayıcı parçaları ve aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak geri gönderilmesi gerekmektedir. Kullanılmış, paketi hasar görmüş, sevk irsaliyesi aslı ve varsa tamamlayıcı parçaları ve aksesuarları ile birlikte gönderilmeyen, eksik ve/veya hasarlı ürünlere iade kabul edilmez ve böyle bir ürünü adresimize göndermeniz halinde kargo ücreti tarafımızdan ödenmez.

Tarafımıza ulaşan ürünün yukarıda belirttiğimiz şartları taşıyor olması halinde, en geç 14 gün içerisinde iadeye konu ürüne ilişkin olarak ödediğiniz toplam bedel tarafınıza iade edilir.

Cayma süresi geçtikten sonra gönderilen veya yukarıda belirtilen şartları sağlamayan ürünler iade kabul edilmez ve adresinize geri gönderilir.