Dr. Gillian McKeith

Dr. Gillian McKeith, uluslararası üne sahip klinik beslenme uzmanı ve Londra'daki ünlü McKeith Kliniği'nin yönetmenidir. Kliniğine gelen kişiler arasında olimpik atletler, profesyoneller, kraliyet ailesinin fertleri ve Hollywood aktörleri vardır. 'İngiltere'nin En Büyük Beslenme Uzmanı', 'İngiltere'nin Yiyecek Gurusu' (Sunday Times Gazetesi) gibi adlarla tanınan Dr. McKeith, geçtiğimiz yıllarda Westminster'de 'Dünyanın Moralini Düzeltme Ödülü' (Uplifting The World Award) ile ödüllendirildi.
Sağlık İçin Canlı Besinler kitabının yazarı olan Dr. McKeith, uluslararası televizyon ve yazılı basında da yazarlık yapmaktadır. Dr. McKeith yıllarca Joan Rivers'ın televizyon programının sağlıklı yaşam danışmanlığını yapmıştır. 'Bu Sabah' programında 'Dr. Gillian McKeith'le Kendinizi Sonsuza Kadar Harika Hissedin' bölümünü sunan Dr. McKeith, İngiltere'deki 4. Kanal'da 'Bana Ne Yediğini Söyle' adlı televizyon dizisini hazırlamaktadır.
İskoçya'da büyüyen Gillian, bugün pek çok ülkede seminer ve dersler vermektedir. Yaşamının amacı bilgilerini paylaşmak ve insanların yaşamlarını iyileştirmektir.

www.drgillianmckeith.com
e-posta: [email protected]