Rakamlar ve Taşıtlar

Küçük okurları rakamlarla tanıştırmak, matematiği sevdirmek için “Rakamlar ve ...” farklı temalarda aktivite kitapları dizisi.

Bu rakamlar çocuklara bir şeyler fısıldıyor. Küçük okurları rakamlarla tanıştırmak, matematiği sevdirmek için “Rakamlar ve ...” farklı temalarda aktivite kitapları dizisi. Benzersiz, ilginç, eğlenceli... Çocukların konsantrasyon ve algı yeteneklerini geliştirmeyi amaçlayan kitaplar; onlara aynı zamanda yaratıcı düşünmeleri için ilham verecek.

Ankara’da doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-TV Bölümü’nden mezun oldu. Almanya, Birleşik Krallık, Fransa, Japonya, Güney Kore ve Çin’deki çeşitli yayınlarda tasarımlarına yer verildi. 2012’de Avrupa Konseyi kurumsal kimliğinin yenilenmesi için 47 ülkeden davet edilen 30 tasarımcıdan biri oldu. Rakamlar ve… çocuk kitapları dizisi, 2018’de New York Type Directors Club tarafından Certificate of Typography Excellence Ödülü’ne layık görüldü. Aynı dizi 2020’de Çin’de ve Makedonya’da yayımlandı. Celep halen İstanbul’da yaşıyor ve kendi stüdyosunda grafik tasarım çalışmalarını sürdürüyor.

Kitabın Adı Rakamlar ve Taşıtlar
ISBN 9789750522857
Yayın No İletişim - 2549
Dizi Çocuk Kitapları - 135
Alan Çocuk / İlk Gençlik, Çocuk Edebiyat Dışı
Sayfa 32 sayfa
En 210 mm
Boy 210 mm
Ağırlık 124 gr
Perakende Satış Fiyatı 145,00 TL
Baskı 1. baskı - Kasım 2017
Yazar Murat Celep
İllustrasyon Murat Celep
Kitap Tasarımı Murat Celep
Editör Kerem Ünüvar
Düzelti Bihter Kuzu
Baskı Sena Ofset
Cilt Güven Mücellit
Rakamlar Seti
Murat Celep'ten, küçük okurları rakamlarla tanıştırmak, matematiği sevdirmek için farklı temalarda aktivite kitapları dizisi. Benzersiz, ilginç, eğlenceli..