Küçük okurları rakamlarla tanıştırmak, matematiği sevdirmek için “Rakamlar ve ...” farklı temalarda aktivite kitapları dizisi.

Bu rakamlar çocuklara bir şeyler fısıldıyor. Küçük okurları rakamlarla tanıştırmak, matematiği sevdirmek için “Rakamlar ve ...” farklı temalarda aktivite kitapları dizisi. Benzersiz, ilginç, eğlenceli... Çocukların konsantrasyon ve algı yeteneklerini geliştirmeyi amaçlayan kitaplar; onlara aynı zamanda yaratıcı düşünmeleri için ilham verecek.

Murat Celep, İstanbul’da yaşayan bir grafik tasarımcıdır. Marmara Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu, Radyo-TV bölümünden mezun oldu. Aralarında Novum, Etapes, Logolounge, The Dieline olmak üzere; Almanya, Birleşik Krallık, Fransa, Japonya, G. Kore ve Çin’de çeşitli yayınlarda tasarımlarına yer verildi. Ödüller aldı. 2012 yılında Avrupa Konseyi’nin kurumsal kimliğinin yenilenmesi için, 47 üye ülkeden davet edilen 30 tasarımcı arasında yer aldı. Kurumsal kimlik ve çocuklar için kitap tasarımları alanlarında yoğunlaşan çalışmalarını 1997 yılından itibaren kurucu ortağı olduğu Deney Tasarım’da sürdürmektedir.

Kitabın Adı Rakamlar ve Taşıtlar
ISBN 9789750522857
Yayın No İletişim - 2549
Dizi Çocuk Kitapları - 135
Alan Çocuk / İlk Gençlik, Çocuk Edebiyat Dışı
Sayfa 32 sayfa
En 210 mm
Boy 210 mm
Ağırlık 124 gr
Baskı 1. baskı - Kasım 2017
Yazar Murat Celep
İllustrasyon Murat Celep
Kitap tasarımı Murat Celep
Editör Kerem Ünüvar
Düzelti Bihter Kuzu
Baskı Sena Ofset
Cilt Güven Mücellit