Arkeoloji
Geçmişin İzinde

Geçmişin izinde, heyecan verici bir yolculuğa hazır mısınız? Arkeoloji:Geçmişin İzinde okuyucularına arkeolojinin büyüleyici dünyasının kapılarını aralıyor. Bu harika kitap size dünyanın en ünlü arkeolojik örenlerini keşfetme ve yeraltından çıkarılmış bazı ilginç buluntuları görme fırsatı sunuyor.

Geçmişin izinde, heyecan verici bir yolculuğa hazır mısınız? 

 

Arkeoloji:

Geçmişin İzinde okuyucularına arkeolojinin büyüleyici dünyasının kapılarını aralıyor. Bu harika kitap size dünyanın en ünlü arkeolojik örenlerini keşfetme ve yeraltından çıkarılmış bazı ilginç buluntuları görme fırsatı sunuyor. Dünden bugüne arkeolojinin geçirdiği aşamaları öğrenebilir, arkeologların özenli çalışmalarının iç yüzünü keşfedebilir ve buluntuların tarihlendirilmesi, saklanması ve rekonstrüksiyonuyla ilgili en yeni teknolojik gelişmeler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Bir kitaptan çok daha fazlası…

Arkeoloji: Geçmişin İzinde aynı zamanda “internet bağlantılı kitap” deneyimi de sunuyor. Kitap, içerdiği konu başlıklarıyla daha yakından ilgilenmek isteyen okuyucuları, www.usborne-quicklinks.com adresi üzerinden, konular hakkında daha fazla bilgi edinebilecekleri, arkeolojik örenler hakkında daha fazla görsele ulaşabilecekleri ve eğlenceli oyunlar oynayabilecekleri, sürekli güncellenen web sitelerine yönlendiriyor.

 

Abigail Wheatley yazdığı çocuk kitaplarıyla tanınmıştır. Kimi çocuk kitapları için de editörlük görevini üstlenmiştir. Arkeoloji (Struan Reid ile birlikte, İletişim 2010) isimli kitabın da yazarıdır.

Struan Reid kimi çocuk kitaplarına yazar, editör ve illüstratör olarak katkıda bulunmuştur. Arkeoloji (Abigail Wheatley ile birlikte, İletişim Yayınları 2010) isimli kitabı yayımlanmıştır. 

Kitabın Adı Arkeoloji
Alt Başlık Geçmişin İzinde
ISBN 9789750507991
Yayın No İletişim - 1509
Dizi Popüler Bilim Kitapları - 25
Alan Çocuk Edebiyat Dışı
Sayfa 128 sayfa
En 215 mm
Boy 275 mm
Ağırlık 676 gr
Perakende Satış Fiyatı 30,00 TL
Baskı 1. baskı - Eylül 2010
Yazar Abigail Wheatley, Struan Reid
Çeviren İnci Türkoğlu
Dizi Editörü Mine Olgun
Kapak Suat Aysu
Uygulama Hüsnü Abbas
Baskı Sena Ofset
Cilt Sena Ofset