Taşikardi

Hakan Karakaşoğlu, Safiye’yi kaybeden İstanbul sokaklarında, kaderin ve azabın kuytularında pulp bir serüven anlatıyor. Taşikardi, zamanı döndürmek isteyen büyük arzunun romanı...

“Neredesin Safiye? ”Kafasının içinde uğuldayan seslerin altında düşünmeye çalıştı Zarif, Safiye’nin nereye gitmiş  olabileceğini sordu kendine.“Belki de hastalığı ağırlaştı, hastaneye gitti. Endişelendirmemek için aramadı beni.”Kızına ulaşamadığı saatleri hesapladı, korku büyüdü içinde, yerinde oturamaz hale geldi.

Kaç yaşının kaç kahrıyla kızını arayan bir baba, şehrin sapasında, bütün saatlerin başka türlü tıkırdadığı bir muammanın ortasında oradan oraya savruluyor. Kayıp bir geçmişin tik takları içinde, amansız saatlerin yelkovanının peşinde...

Hakan Karakaşoğlu, Safiye’yi kaybeden İstanbul sokaklarında, kaderin ve azabın kuytularında pulp bir serüven anlatıyor. Taşikardi, zamanı döndürmek isteyen büyük arzunun romanı... Gelecek kimin elinde?

1981 yılında İstanbul’da doğdu. Jeofizik mühendisliğini bitirdi. İlk romanı Mumsema Han, Sel Yayıncılık tarafından 2015’te yayımlandı. Halen Kadıköy’de yaşıyor.

Kitabın Adı Taşikardi
ISBN 9789750524097
Yayın No İletişim - 2607
Dizi Türkçe Edebiyat - 448
Alan Çağdaş Türkiye Edebiyatı
Sayfa 108 sayfa
En 130 mm
Boy 195 mm
Ağırlık 108 gr
Perakende Satış Fiyatı 25,00 TL
Baskı 1. baskı - Nisan 2018
Yazar Hakan Karakaşoğlu
Editör Levent Cantek
Kapak Suat Aysu
Uygulama Hüsnü Abbas
Düzelti Remzi Abbas
Baskı Sena Ofset
Cilt Güven Mücellit