Yamuk Okul Yıkılıyor

Yamuk Okul’da saçmalığa tıka basa doyacaksın.
Hmmm! Bayan Mush meşhur Mantarlı Sürpriz’ini yapmış. Ron’a sorarsan, tadı sosisli sandviçle üzüm reçeli arası bir şeymiş. Tabağını sonuna kadar sıyırırsan, sınıf fotoğrafı çekilene kadar yeterince yeşerebilirsin... En saçma kıyafetini giy ve bikinili Maurecia’yla bileğine patates dövmesi yaptıran Calvin’in arasındaki yerini al. Peynir de ve gülümse

Yamuk Okul’da saçmalığa tıka basa doyacaksın.

Hmmm! Bayan Mush meşhur Mantarlı Sürpriz’ini yapmış. Ron’a sorarsan, tadı sosisli sandviçle üzüm reçeli arası bir şeymiş. Tabağını sonuna kadar sıyırırsan, sınıf fotoğrafı çekilene kadar yeterince yeşerebilirsin... En saçma kıyafetini giy ve bikinili Maurecia’yla bileğine patates dövmesi yaptıran Calvin’in arasındaki yerini al. Peynir de ve gülümse!
 

YAMUK OKUL DİZİSİNDEKİ DİĞER KİTAPLAR

  • Yamuk Okul'dan Yumuk Hikâyeler
  • Yamuk Okul'da İşler Karışıyor

1954’te New York’ta, East Meadow’da doğdu. İlk çocuk hikâyesini lisedeyken yazdı. 1980’de hukuk fakültesinden mezun oldu, ancak avukatlık yapmak yerine kitap yazmaya karar verdi ve o günden bu yana yirmiyi aşkın çocuk kitabı yazdı. İletişim Yayınları’ndan yayımlanan diğer kitapları şunlardır: Yamuk Okul’da İşler Karışıyor; Yamuk Okul Yıkılıyor; Yamuk Okul’dan Yumuk Hikâyeler.

Kitabın Adı Yamuk Okul Yıkılıyor
Orijinal Adı Wayside School is Falling Down
ISBN 9789750506673
Yayın No İletişim - 1382
Dizi Çocuk Kitapları - 41
Alan Çocuk Edebiyat
Sayfa 143 sayfa
En 130 mm
Boy 195 mm
Ağırlık 125 gr
Perakende Satış Fiyatı 8,33 TL
Baskı 1. baskı - Mayıs 2009
Yazar Louis Sachar
Çizer Adam McCauley
Çeviren Mercan Yurdakuler
Editör Bahar Siber
Kapak Suat Aysu
Uygulama Hüsnü Abbas
Düzelti Bahri Özcan
Baskı Sena Ofset
Cilt Sena Ofset