Kırık Zarlar

Kumarhanelerin ve kumarbazların şangırtılı dünyası, medya gökdelenlerindeki insanları kapıveren fal bağımlısı ihtiraslar, gezginleşen ve sabitlenen hayatlar, Sokrates’le Abdullah’ın bir kilise tadilatında başlayıp İstanbul’dan Paris’e nakledilen aşkları, Fellini’nin sohbetine uzanan bir Paris-Roma yolculuğu, cami avulusunda standart cenaze kalabalığı, en olmadık yerlerde aranan şans işaretleri...
Kumarhanelerin ve kumarbazların şangırtılı dünyası, medya gökdelenlerindeki insanları kapıveren fal bağımlısı ihtiraslar, gezginleşen ve sabitlenen hayatlar, Sokrates’le Abdullah’ın bir kilise tadilatında başlayıp İstanbul’dan Paris’e nakledilen aşkları, Fellini’nin sohbetine uzanan bir Paris-Roma yolculuğu, cami avulusunda standart cenaze kalabalığı, en olmadık yerlerde aranan şans işaretleri... Köşe yazılarında Vivet Kanetti adını kullanan E. Emine’den “zengin dekorlu” bir roman.
E. Emine’nin ilk kitabı 1988’de yayımlandı: Bizans Sohbetleri (Metis Yayınları). Kırık Zarlar adlı romanı da İletişim Yayınları’ndan 1997’de çıktı. Yeni Yüzyıl gazetesindeki köşe yazıları Vivet Kanetti imzasıyla yayımlanıyor.

Kitabın Adı Kırık Zarlar
ISBN 9789754706208
Yayın No İletişim - 416
Dizi Türkçe Edebiyat - 58
Alan Çağdaş Türkiye Edebiyatı
Sayfa 226 sayfa
En 130 mm
Boy 195 mm
Ağırlık 180 gr
Perakende Satış Fiyatı 10,65 TL
Baskı 1. baskı - Haziran 1997
Yazar E. Emine
Kapak Ümit Kıvanç
Uygulama Hüsnü Abbas
Düzelti Enver Seyfi
Cilt Sena Ofset, Şefik Matbaası
Baskı Şefik Matbaası